Tottenham se protrápil k hubené výhře nad nováčkem

Fotbalisté Tottenhamu porazili zásluhou korejského kanonýra Sona Hung-mina nováčka z Watfordu 1:0 a po třech kolech drží v Premier League jako jediní stoprocentní bilanci. První bod v ročníku získalo Burnley, které remizovalo s Leedsem 1:1.

Tottenham i ve třetím kole zvítězil poměrem 1:0 a pod novým trenérem Nunem Espíritem Santem od začátku sezony rovněž jako jediný klub v soutěži ještě neinkasoval.

Jedinou branku utkání s Watfordem vstřelil v 42. minutě Son Hung-min. Jeho centr z přímého kopu ze strany překvapil brankáře Daniela Bachmanna, aniž by někdo míč tečoval. Korejský útočník rozhodl i úvodní ligový duel s mistrovským Manchesterem City.

Poprvé v ligové sezoně nastoupil od první minuty útočník Tottenhamu Harry Kane, který byl v průběhu léta spojován s přestupem do ManCity.

Burnley remízou s Leedsem ukončilo sérii pěti porážek na domácím stadionu. Svěřenci Seana Dyche vedli po gólu Chrise Wooda z 61. minuty, Leeds ale dokázal zásluhou Patricka Bamforda srovnat. Český reprezentant Matěj Vydra nastoupil v 77. minutě, k udržení nejtěsnějšího vedení ale Burnley nepomohl.