Nejnovější Zprávy

Tenisová hvězda Instagramu zlodějkou nábytku? Italská hráčka čelí dalšímu obvinění


Příběh bývalé 26. tenistky světa dostává každý týden nový a nový náboj. Nejen že se Italka Camila Giorgiová potají vytratila ze světového okruhu, nejen že čelí podezřením z daňových podvodů. Nyní se v italských médiích objevila zpráva, že spolu s otcem zmizela i z pronajaté vily, nezaplatila nájem za půl roku a vzala s sebou starožitný nábytek.

Sama mlčí. Odchod do tenisového důchodu přiznala až několik dnů poté, co o tom celý svět věděl, když se její jméno objevilo na seznamu hráčů odhlášených z antidopingového programu. 

Napsala pár vět fanouškům, poděkovala jim za podporu a zase se odmlčela.

Nyní se na Instagramu, kde má tři čtvrtě milionu sledujících, občas vyfotí u zrcadla do stories – a to je všechno.

Na výzvy novinářů nereaguje, na komentáře neodpovídá. 

A tak se vrší spekulace, co všechno má někdejší skvělá tenistka a její rodina na svědomí, a proč se někde v tichosti skrývají. 

Nejčerstvější informace hovoří o tom, že s otcem, který ji doprovázel na turnajích, nezaplatili šest měsíců nájem za vilu nedaleko Florencie a vzali s sebou starožitný nábytek.

„Nechali zmizet polovinu vybavení. Perské koberce, kvalitní nábytek, dokonce i půltunový starožitný stůl. Bavíme se o škodě až 100 tisíc eur,“ řekl majitel objektu deníku La Repubblica.

O stěhování tenistky se vlastník dozvěděl až od sousedů, kteří před domem viděli dodávky. 

„Když jsem přijel, nikde nikdo nebyl a dům poloprázdný. Jen na zahradě zůstaly ještě nějaké kusy nábytku a koberce. Pravděpodobně už to v dodávkách neměli kam dát, tak to tam takhle nechali,“ líčil.

Majitel tedy po telefonu konfrontoval otce tenistky Sergia Giorgia. „Říkal jsem mu, že chci, aby alespoň vrátili ty věci. Je mi jasné, že nájem už neuvidíme, ale vybavení má hodnotu pro mou rodinu. On však odpověděl, že jsou to bezcenné kusy nábytku, že o nic nejde,“ divil se majitel vily. 

Italská média už druhý týden pracují s verzí, že Giorgiová i její rodina čelí obvinění z daňových podvodů a schovávají se pravděpodobně v USA. 

Sama hráčka byla vedle tenisu i podnikatelkou. Na turnajích i sociálních sítích pomáhala své mamince s propagací módní značky Giomila. Jenže i rodinná firma se podle italských novinářů dostala do problémů.Zdroj příspěvku

Scroll to top