Fiorentina před odvetou s Plzní remizovala v domácí lize s Janovem

Fotbalisté Fiorentiny remizovali v dohrávce 32. kola italské ligy 1:1 s Janovem a už pět zápasů čekají na výhru. Antonín Barák v dresu domácích do zápasu nezasáhl a před čtvrteční odvetou Evropské konferenční ligy s Plzní zůstal jen na lavičce.

Fiorentina, která minulý týden uhrála na západě Čech bezbrankovou remízu, mohla jít dnes proti Janovu ve 25. minutě do vedení, branka Belottiho ale po zásahu videorozhodčího neplatila kvůli ofsajdu. Jako první tak skórovali hosté, když Gudmundsson krátce před přestávkou proměnil pokutový kop.

Alespoň remízu zajistil Fialkám Ikoné, který se trefil v 54. minutě. Fiorentina bodovala po dvou porážkách a v tabulce jí patří 10. místo. Janov je o dvě příčky za ní.