Nejnovější Zprávy

Záložník Lukáš Sadílek je definitivně fotbalistou Sparty, s kterou už od června trénoval. Pražané se


Lukáš Sadílek je definitivně fotbalistou Sparty, s kterou už od června trénoval a nastoupil za ni i ve dvou přípravných zápasech. Pražané na svém webu uvedli, že se na podmínkách přestupu šestadvacetiletého záložníka domluvili se Slováckem. O délce smlouvy letenský klub neinformoval.

Sadílek v minulé sezoně pomohl Slovácku k zisku MOL Cupu, přípravu na nový ročník však už uherskohradišťský klub začal bez něj. Hráč dostal povolení trénovat se Spartou, za kterou odehrál i zápasy proti Dukle a Opavě.

„Lukáš Sadílek se na hřišti prezentuje vysokou intenzitou pohybu a hry, což je aspekt, který nám v minulé sezoně scházel. Nebojí se hrát kolmo na výše postavené spoluhráče, je připravený a aktivní ve všech fázích hry, je silný v napadání rozehrávky soupeře a při dostupování k protihráčům, rychle reaguje na změnu situace,“ uvedl sportovní ředitel Sparty Tomáš Rosický.

Sadílek dosud v první lize odehrál 161 zápasů, vstřelil 16 gólů a zaznamenal 20 asistencí. Prošel všemi mládežnickými reprezentacemi. Na Moravu naopak na roční hostování odchází záložník Michal Trávník. Ten na Slovácku fotbalově vyrostl. Později působil v Jablonci a Spartě, odkud loni hostoval v turecké Kasimpase.

Zdroj příspěvku

Scroll to top