Nejnovější Zprávy

Strašná pitomost, omlouvám se, kaje se Kuchta. Reprezentantům pogratuloval


Plánoval, že bude spolu s parťáky z české reprezentace skotačit na olomouckém trávníku na oslavu postupu na fotbalové mistrovství Evropy. Jenže flám v nočním klubu před klíčovým duelem s Moldavskem škrtl útočníka Jana Kuchtu z národního celku. Hříšník se v pondělí pozdě večer poprvé k přešlapu vyjádřil – a také pogratuloval spoluhráčům k úspěšnému zakončení kvalifikace.

„Kluci, moc Vám gratuluju k výhře a k postupu na EURO. Díky vlastní blbosti jsem nemohl být s Vámi,“ napsal útočník Sparty na Instagram.

„Nechci chodit kolem horký kaše. Prostě jsem udělal strašnou pitomost,“ pokračoval Kuchta.

Šestadvacetiletý forvard byl v neděli vyřazen z reprezentace poté, co s kolegy z národního týmu Jakubem Brabcem a Vladimírem Coufalem navštívili v Olomouci noční klub, kde popíjeli alkohol a vydrželi až do ranních hodin. 

„Omlouvám se Vám, spoluhráčům z nároďáku, a taky realizačnímu týmu v čele s trenérem Šilhavým,“ vzkázal Kuchta prostřednictvím sociální sítě.

Kouč Jaroslav Šilhavý i kvůli této aféře a tlaku s ní spojeným po dnešním vítězství a navzdory postupu na mistrovství Evropy na funkci rezignoval.

„Omlouvám se všem, kteří se o nás v reprezentaci starají. Fanouškům. A Spartě,“ doplnil Kuchta, jenž v pátečním kvalifikačním duelu proti Polsku nastoupil v základní sestavě.

Speciální omluvu pak poslal rodině a všem blízkým, kterým na něm záleží. „Udělal jsem něco, na co nejsem pyšný. Je to pro mě lekce. Přijímám kritiku, která se teď na mě valí,“ kál se fotbalista.

„Už od pondělního dopoledního tréninku jsem zpátky ve Spartě a chystám se na závěrečnou fázi podzimu. Je mi jasný, že slova všechno nedokážou napravit… Důvěru si budu muset vybudovat znovu,“ uvědomoval si autor tří reprezentačních gólů. Zdroj příspěvku

Scroll to top