Nejnovější Zprávy

Sparta už je zase kompletní. Krejčí a Kozák se po negativních testech vrátili k týmu


Záložník Ladislav Krejčí mladší a útočník Libor Kozák se dnes znovu zapojili do tréninku fotbalistů pražské Sparty. Oběma hráčům, kteří se nakazili koronavirem, vyšly na nemoc podruhé za sebou negativní výsledky. Letenští o tom informovali na twitteru.

Vedoucí celek tabulky v pátek oznámil, že testy před nedělním ligovým duelem se Zlínem odhalily nákazu u jednoho hráče a člena širšího realizačního týmu. V sobotu Sparta dostala od pražské hygienické stanice svolení hrát. Před zápasem pak po dohodě s hráči uvedla, že nakaženými jsou Krejčí mladší a Kozák.

Sparta se stala prvním klubem v Česku, který zveřejnil identitu nakažených. Ligová fotbalová asociace (LFA), která řídí profesionální soutěže, ani kluby jinak jména pozitivně testovaných osob neoznamují.

Negativní výsledky vyšly i ostatním hráčům a členům realizačního týmu A-mužstva. Pražané se mají v neděli představit v Příbrami, jejíž duel proti Slovácku se kvůli 13 nakaženým musel minulou sobotu jako první zápas v ligové sezoně odložit.

Fotbalová republika, díl druhý: Břidličná otevírá sezonu | Video: Aktuálně.czZdroj příspěvku

Scroll to top