Chelsea v Lize mistrů vyhrála v Malmö 1:0, první výhry se dočkal Wolfsburg

Fotbalisté londýnské Chelsea na cestě k obhajobě trofeje pro vítěze Ligy mistrů vyhráli v Malmö 1:0 a s devíti body mají po čtyřech kolech blízko k postupu.

Wolfsburg zvítězil nad Salcburkem 2:1 a byla to jeho první výhra v soutěži. Dalších šest zápasů začne ve 21:00.

Chelsea před dvěma týdny ve skupině H švédského mistra porazila 4:0, ale zranili se jí oba nejlepší útočníci Belgičan Lukaku i Němec Werner a jejich absence byla při zakončení znát. Lídr anglické ligy měl sice obrovskou převahu a vyslal na branku deset střel, ale cestu do sítě našel jen v 56. minutě po ukázkové kombinaci Maročan Zijach. Malmö prohrálo i čtvrtý zápas a s celkovým skóre 0:12 je nejhorším týmem Ligy mistrů.

Ve skupině G Wolfsburg oplatil Salcburku porážku z minulého kola a pod novým trenérem Kohfeldtem se vrátil do hry o postup. Už ve 4. minutě otevřel skóre domácí Baku. Po půlhodině parádním přímým kopem vyrovnal Wöber, ale po změn stran zajistil německému týmu tři body Nmecha.